Žižková • ŠTÝLOVÉ BÝVANIE V CENTRE KOŠÍC
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

NAŠI PARTNERI

INGEMA s.r.o.

INGEMA s.r.o.
Spoločnosť INGEMA je lídrom v predaji obkladov a dlažieb na Slovensku. V súčasnosti sa pýši dvoma najkrajšími dizajnovými a profesionálnymi štúdiami v regióne, konkrétne v Michalovciach a v Košiciach.

INTER - DESIGN

INTER - DESIGN
Ponúka široký výber podlahových krytín a interiérových dverí od popredných svetových výrobcov. Zákazníkom radi poradíme s výberom vhodnej podlahy pre každý interíer, či sa už jedná o laminátovú, drevenú, vinylovú, korkovú alebo prírodné linoleum.

Zákaznícka zľava na všetok ponúkaný tovar -15%

DAMEL s.r.o.

DAMEL s.r.o.
Realizujeme výrobu a dodávku nábytku, kuchynských liniek, vstavaných skríň, dverí, schodov, zárubní i ucelených interiérov podľa požiadaviek zákazníkov.

Just 4U s.r.o.

Just 4U s.r.o.
Je obchod s interiérovým a exteriérovým nábytkom založený v roku 2004. Do roku 2015 mal predajné priestory v OC Cassovia Košice. V súčasnosti sídli v obchodnej časti Office Point na Južnej triede 8 v Košiciach.

TYSARA s.r.o.

TYSARA s.r.o.
Ponúka exkluzívny, originálny, moderný a dizajnový nábytok za výhodne ceny. Nábytok pre Váš dom, byt či kanceláriu nájdete na našom e-shope www.luxbyt.sk.

Miele

Miele Center Prešov
Miele ponúka svojim zákazníkom výrobky, ktoré určujú kritériá so zreteľom na životnosť, výkon, komfort pri obsluhe, energetickú účinnosť, dizajn a servis. Tomu zodpovedá aj motto „Vždy lepší“, ktoré vytlačili na svoje prvé produkty už zakladatelia spoločnosti Miele, páni Carl Miele a Reinhard Zinkann, ktoré dodnes charakterizuje spoločnosť Miele.

.